Co jsem zač

Jsem Lucie

Už nějakých 15 let jsem blázen do přírodní kosmetiky a stejně dlouho se snažím provozovat i ekologickou domácnost.

Nejsem ekoteroristka

Nejsem 100% zero-waste a plastic-free. Nerozvádím se kvůli každému sprcháči z drogerky, který si přinese můj muž. Nekecám lidem do toho, co mají jíst a čím mají umývat nádobí.

Ráda inspiruju

Je pro mě zásadní a přirozené chovat se k naší planetě a všem jejím obyvatelům s láskou a respektem. Dává mi smysl inspirovat lidi, že plus minus ekologicky se dá fungovat i v běžném režimu uprostřed velkoměsta.

Ještě radši píšu

A proto vznikla i Ekobible. Má ambiciózní název a ještě ambicióznější cíl: Stát se největším recenzním webem eko-produktů na českém internetu. A nejen největším, ale hlavně nejužitečnějším!

Dělám to poctivě

S produkty, o kterých píšu, mám často i několikaleté zkušenosti. Sama je testuju, sama fotím. Sepsat jednu poctivou recenzi mi zabere i 12 hodin času. Abych to mohla dělat opravdu svědomitě, dostávám malou odměnu, když nakoupíte přes můj odkaz.

Tím si ale nenechám změnit názor. Říkám vám věci na rovinu, tak jak opravdu jsou. Pokud něco nefunguje, tak to prostě nefunguje a já vám to nedoporučím, ani kdyby mi za to nabízeli milion. Čestný slovo!

Lucie Koubek Ekobible

UPOZORNĚNÍ: Nejsem odborník, jen běžný uživatel. Všechny články a recenze, které na Ekobibli najdete, berte prosím jen jako sdílení mých osobních zkušeností. U kosmetiky platí dvojnásob: Každý jsme unikát, a co sedne jednomu, z toho může mít druhý vyrážku. 🙂 Za vaše případné nezdary tedy nenesu žádnou odpovědnost. Díky za pochopení!